Vosk na knír Moustache Twizzle Wax od Mr. Natty - 10 ml Zobrazit větší

Vosk na knír Moustache Twizzle Wax od Mr. Natty - 10 ml

5 ks

NATTY_bc0002

5060422190050

Nový produkt

320 Kč

320 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Mr. Natty
Velikost 10 ml

Více informací

Malá praktická plechovka vosku na knír od rebelské značky Mr. Natty, kterou v kapse ani neucítíte a můžete ji mít kdykoliv po ruce pro nouzovou úpravu kníru. Jeho konzistence je přizpůsobena tomu, aby vám vydržel v jakýchkoliv podmínkách. Takže ať už zdoláváte ledovec nebo putujete pouští, tento vosk zůstane pevný. Vyrobeno z přírodních ingrediencí, bez hliníku a bez parabenů. Vosk jemně vmasírujte do vlhkého či suchého kníru. Zde je pár tipů, jak lze vosk použít: Vosk nejdříve v prstech zahřejte a potom jemně vmasírujte do vlhkého či suchého kníru. Vosk lze nahřát fénem, aby změkl. Kousek vosku naškrábat třeba malým hřebínkem na vousy nebo čajovou lžičkou nebo něčím podobným. "Nastrouhané" množství vzít mezi prsty a lehce rozehřát. Za nás doporučujeme tuto variantu.

ZDE najdete náš návod na to, jak opravdu důkladně pečovat o své vousy.

O značce Mr. Natty

Mr. Natty, narozen jako Matt Raine, je vyhlášený, postaru vyučený a především výstřední londýnský holič, který měl tu čest a holil členy britské královské rodiny, rockové hvězdy i modely. Po dlouhou dobu byl rozladěn nedostatkem výstřednějších, zajímavých a kvalitních přípravků pro pány, proto se rozhodl s tím něco udělat.

Péče o vousy, knír, vlasy i pokožku, to vše si vzal Mr. Natty společně s kreativním ředitelem z reklamy Mattem Brookem na starost a vytvořili moderní a prémiovou značku, kterou lze vystihnout slovem „dandy“. Mr. Nattyho si okamžitě oblíbili nejen dandyové z Londýna, členové královské rodiny, ale i gentlemani z celého světa.

Výrobce pánské kosmetiky Mr. Natty zaujímá striktní postoj vůči krutosti na zvířatech, proto žádná kosmetika z jejich portfolia není testována na zvířatech.

Příslušenství