Vosk na knír od The Brighton Beard - Mandarin & Cedarwood, 15 g

Tento produkt momentálně není skladem

BRIGHTON_WAX_15_MANDARIN

642968364116

Nový produkt

290 Kč

290 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka The Brighton Beard Company
Velikost 15 g
Vůně Mandarin & Cedarwood

Více informací

Chcete mít krásně uhlazený a zkrocený knír? Tento anglický vosk od rebelské značky he Brighton Beard Co. se o to postará! Výdrž a tvrdost vosku je sice kompenzována složitější aplikací, zato se jedná o nejpevnější vosk na knír, se kterým jsme se setkali. Zde je pár tipů, jak lze vosk použít: Vosk nejdříve v prstech zahřejte a potom jemně vmasírujte do vlhkého či suchého kníru. Vosk lze nahřát fénem, aby změkl. Kousek vosku naškrábat třeba malým hřebínkem na vousy nebo čajovou lžičkou nebo něčím podobným. "Nastrouhané" množství vzít mezi prsty a lehce rozehřát. Za nás doporučujeme tuto variantu.

Ingredience: Cera alba (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba Oil), Butyrospermum parkii (Shea Butter), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) + essential oils Mandarin & Cedarwood

ZDE najdete náš návod na to, jak opravdu důkladně pečovat o své vousy.

O značce The Brighton Beard Company

The Brighton Beard Company byla založena v přímořském městečku Brighton. Rebelská anglická značka vystihuje styl a ducha vousatého životního stylu. Společnost byla založena v roce 2013 životními partnery Lloydem a Jessicou, kteří chtěli vytvořit širokou škálu přípravků na vousy nejen pro městské vousáče.

Lloyd se pyšnil neudržovaným plnovousem, ale jeho šéf si z něj utahoval a „nutil“ ho oholit se. Lloyd se nechtěl vzdát bez boje a inspiroval se k tomu, že společně se svou láskou Jessicou založili The Brighton Beard Company a vytvořili 100% přírodní rebelské vousací produkty, které zkrotily nejen Lloydův plnovous. A jak se říká v pohádkách - Lloyd a jeho vousy žili šťastně až do smrti.

The Brighton Beard Co. zaujímá striktní postoj vůči krutosti na zvířatech, proto žádná kosmetika z jejich portfolia není testována na zvířatech.