Koncentrovaná ústní voda Strong Mint od Marvis - 120 ml Zobrazit větší

Koncentrovaná ústní voda Strong Mint od Marvis - 120 ml

Tento produkt momentálně není skladem

8004395155781

8004395155781

Nový produkt

450 Kč

450 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Marvis
Velikost 120 ml

Více informací

Ke zdravým bílým zubům vede s italskou dentální péčí velmi příjemná cesta. Ústní voda MARVIS dělá z rutinní záležitosti skvělý zážitek pro vaše chuťové buňky. Koncentrovaná ústní voda neobsahuje alkohol a má chladivu a jiskřivou peprmintovou příchuť, která se postará o dlouhotrvající svěží dech. Obsahuje léčivé přírodní extrakty, antibakteriální xylitol a propolis pro regeneraci a ochranu dásní. Ústní vodu se před použitím nařeďte s vodou v poměru 4:1. Upozornění: uchovávejte z dosahu dětí. Nepolykejte.


O značce Marvis

Značku Marvis proslavily zubní pasty, které se v 70. letech poprvé objevily na trhu v dnes už kultovním obalu, který je pro ně tak charakteristický a více než pasty připomíná tuby s olejovými barvami. Od samého počátku Marvis experimentoval s inovativními a netradičními příchutěmi, které se na trhu téměř neobjevovaly a tuto filosofii v sobě nese Florentská značka až dodnes.

Zubní pasty jsou vyráběné léty prověřenou, tradiční metodou, zaručující bohatou, jemnou texturu, díky které je chuť velmi intenzivní a osvěžující. Pasty účinně čistí a chrání zuby, pomáhají předcházet nejen zubnímu kazu, ale rovněž pomáhají chránit před tvorbou zubního kamene a plaku.

O historii značky Marvis není známo mnoho detailů, ale první doložené záznamy o ní pocházejí z roku 1958, kdy byla oficiálně zaregistrovaná panem Earl Franco Cella di Rivara. První pasta Marvis byla určena kuřákům a proslavila se svými bělicími účinky a velmi intenzivní mátovou chutí.

Coby téměř zapomenutou značku, zakoupila Marvis v roce 1997 společnost Ludovico Martelli S.r.l., která použila původní recepturu a po zakladateli převzala rovněž inovativní přístup při hledání nových příchutí past a dodnes klade velký důraz na propracovaný design všech produktů nesoucích název značky Marvis.

Příslušenství