Toaletní taška Lagoon Spa od côte&ciel - Onyx Black

7 ks

28399

3609440011200

Nový produkt

2 090 Kč

2 090 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 31 cm x 21 cm x 14 cm (Š x V x H)
Materiál Neopren

Více informací

Minimalistická pánská toaletní taška Lagoon Spa Pouch od pařížské značky côte&ciel v provedení Onyx Black. Je vyrobena z vodoodpudivého neoprenu, s odepínatelným popruhem, praktickým pouzdrem na drobnosti uvnitř a osazena voděodolným zipem. Přibalte si ji na dlouhou cestu nebo do ní dejte všechno, co potřebujete pro den strávený v lázních.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.