Taška Burne od Brady - khaki

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

8R-BUR

Nový produkt

4 960 Kč

4 960 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Brady
Velikost 35 cm x 30 cm x 15 cm (Š x V x H)
Materiál Canvas (plátno)
Barva Khaki
Ideální pro Tablet

Více informací

Elegantní ručně vyráběná taška pro muže Burne od anglické značky Brady Bags. Úložný prostor je jako stvořený pro iPad a zbylé čtyři vnitřní kapsy krásně pojmou peněženku, telefon, lovecký nůž či jiné drobnosti. Taška je vyrobená ve Velké Británii a s pevným mosazným kováním.

O značce Brady Bags

Značka Brady Bags byla založena dvěma bratry v Birminghamu ve staré krásné Velké Británii už v roce 1887. Mezi jejich první díla patřila kožená pouzdra na zbraně, která si zamilovali lovci z celé planety a v průběhu let se jejich nabídka dokonce rozšířila o rybářské a lovecké tašky. Brady se takto stali světově proslulí jako tvůrci těch nejlepších kožených sportovních a loveckých tašek.

Jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout značku pánských tašek a obalů na iPhone, která dodržuje tradice, hodnoty a normy už déle než sto let. Brady nadále pokračuje v ruční tvorbě svých děl ve Walsallu v Anglii. Nejkvalitnější plátno (canvas), silné mosazné kování a anglická sedlářská useň dodávají taškám od Brady eleganci a odolnost.

Některé nejpopulárnější modely od Brady přetrvávají už přes 30 let. Můžete tak mít jistotu, že pánské doplňky od Brady si svůj styl zachovají i nadále. Ať už jste lovec, dobrodruh, rybář, fotograf nebo milovník kvality a estetiky, Brady musí být Vaší součástí.

Příslušenství