Kožená taška Music Case od Leather Satchel - London Tan

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

MUSICA_LON_TAN

Nový produkt

3 590 Kč

3 590 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka The Leather Satchel Co.
Velikost 37 cm x 29 cm x 15 cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Hnědá
Ideální pro 13" notebook

Více informací

Originální pánská městská taška, do které se vejde vše, co ve svém pracovním životě budete potřebovat a zároveň zůstanete elegantní. Přesně to je Music Case od Leather Satchel. Pohodlně do ní schováte 13“ MacBook nebo tablet, dokumenty, peněženku a mobilní telefon. Neodolatelná taška od Leather Satchel je ručně vyrobena z pevné hovězí kůže. Nelze opomenout praktický odepínatelný popruh přes rameno. Ručně vyrobeno v Anglii.


O značce The Leather Satchel Co.

Rodinná firma The Leather Satchel Co. byla založena už v roce 1966 a je nejstarším výrobcem klasických kožených britských brašen (tzv. satchelů). Se sídlem v severozápadní Anglii v hrabství Cheshire a s dílnou v Knowsley poblíž Liverpoolu, vám pánské doplňky od Leather Satchel Co. přináší duši Anglie, kamkoliv se vydáte na cestu.

Jejich kolekce přichází ve všech stylech a odstínech, jaké si vůbec dokážeme představit, můžete si tak vybrat tašku, která bude přesně na míru vašemu vkusu a potřebám. Součástí těchto pánských kožených tašek je kouzlo spojení ruční výroby s umem těch nejlepších britských řemeslníků.

Některé populární modely od The Leather Satchel Co. se za poslední desetiletí nezměnily, proto si při pořízení tašky od této pozoruhodné značky můžete být jisti, že její kouzlo přetrvá i další dekády.