Kožená taška Kimbolton od Tusting - karamelová

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

TUKIM01NTCA

Nový produkt

10 990 Kč

10 990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Tusting
Velikost 40 cm x 29 cm x 12 cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Hnědá
Ideální pro 13" notebook

Více informací

Elegantní městská taška, do které se vejde vše, co ve svém pracovním životě budete potřebovat. Přesně to je KImbolton od Tusting. Pohodlně do ní schováte 13“ notebook, tablet, dokumenty, peněženku a mobilní telefon. Neodolatelná taška od TUSTING je ručně vyrobena z přírodně vyčiněné atlantické hovězí kůže a s pevným magnetickým zapínáním. Nelze opomenout praktické skryté boční záložky, které dávají tašce unikátní tvar a skrytou vnitřní kapu na drobné předměty. Ručně vyrobeno v Anglii. Tusting dává ruku do ohně za kvalitu a garantuje doživotní záruku na výrobní vady.


O značce Tusting

Tusting je rodinná firma, která sídlí v samotném srdci anglického venkova v městečku Lavendon. Již pátá generace rodu Tustingů vyrábí, činí a obchoduje s nejjemnější a nejkvalitnější kůží, a to po dobu neuvěřitelných 130 let.

Proslulou dílnu založil v roce 1875 jeden z nejzkušenějších místních rukodělných umělců a započal tak dlouholetou tradici pravého ručního kožedělného řemesla.

Kombinací bezchybných materiálů a rukou talentovaného týmu řemeslníků vznikají produkty, které spojují jedinečný charakter s nekompromisní kvalitou. Výrobky Tusting vás přesvědčí o tom, že stejně tak jako nábytek i kůže postupem věku získává ojedinělou patinu, která je důkazem cesty života.

Tusting nevnímá své zákazníky jako běžné klienty. Váží si jich jako vlastní rodiny.