Kožená aktovka od Leather Satchel - Charcoal Black, 15"

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

CHA-BLA-15-BD

2010000000182

Nový produkt

4 590 Kč

4 590 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka The Leather Satchel Co.
Velikost 38 cm x 25 cm x 12 cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Černá
Ideální pro 13" notebook

Více informací

Kožená brašna od tradiční britské značky Leather Satchel je ručně vyráběná v Anglii z pevné hovězí kůže. Sloužit vám bude nejen svou krásou a elegantními tvary, ale i účelností. Dáte do ní 13’’ notebok, tablet nebo velkou knihu, takže vám bude dělat společnost na cestě do práce i do školy, a v případě potřeby se do ní vejde i lahev na vodu či svačina. Vnitřní kapsa je ideálním úložištěm pro mobil, peněženku nebo klíče. Bezpěčně ji zavřete dvěma přezkami a dokonce můžete přidat své kontaktní údaje do speciálního okénka. Nastavitelný popruh se postará o pohodlné nošení. Spojení krásy a dostatečného prostoru pro všechny své věci si zamilujete! Pokud vlastníte jiný notebook, než MacBook, doporučujeme vyzkoušet, jak pasuje do Satchelu, osobně v obchodě.


O značce The Leather Satchel Co.

Rodinná firma The Leather Satchel Co. byla založena už v roce 1966 a je nejstarším výrobcem klasických kožených britských brašen (tzv. satchelů). Se sídlem v severozápadní Anglii v hrabství Cheshire a s dílnou v Knowsley poblíž Liverpoolu, vám pánské doplňky od Leather Satchel Co. přináší duši Anglie, kamkoliv se vydáte na cestu.

Jejich kolekce přichází ve všech stylech a odstínech, jaké si vůbec dokážeme představit, můžete si tak vybrat tašku, která bude přesně na míru vašemu vkusu a potřebám. Součástí těchto pánských kožených tašek je kouzlo spojení ruční výroby s umem těch nejlepších britských řemeslníků.

Některé populární modely od The Leather Satchel Co. se za poslední desetiletí nezměnily, proto si při pořízení tašky od této pozoruhodné značky můžete být jisti, že její kouzlo přetrvá i další dekády.