Kožená aktovka Henley od Tusting - tmavě hnědá

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

TUHEN01MIDB

Nový produkt

12 490 Kč

12 490 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Tusting
Velikost 39 cm x 29 cm x 8 cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Modrá
Ideální pro 13" notebook

Více informací

Taška nebo aktovka Henley od Tusting, která to řekne za vás. Má totiž styl i správné parametry. Vejde se do ní vše, co během pochůzek po městské džungli potřebujete: telefon, tablet, peněženka, dokumenty i drobnosti navíc. Velký úložný prostor s jemným semišovým povrchem to hravě zvládne a oceníte i praktické vnitřní kapsy na menší předměty. Aktovka od Tusting je ručně vyrobena v Anglii z přírodně vyčiněné sedlářské hovězí kůže a s pevným zipem.


O značce Tusting

Tusting je rodinná firma, která sídlí v samotném srdci anglického venkova v městečku Lavendon. Již pátá generace rodu Tustingů vyrábí, činí a obchoduje s nejjemnější a nejkvalitnější kůží, a to po dobu neuvěřitelných 130 let.

Proslulou dílnu založil v roce 1875 jeden z nejzkušenějších místních rukodělných umělců a započal tak dlouholetou tradici pravého ručního kožedělného řemesla.

Kombinací bezchybných materiálů a rukou talentovaného týmu řemeslníků vznikají produkty, které spojují jedinečný charakter s nekompromisní kvalitou. Výrobky Tusting vás přesvědčí o tom, že stejně tak jako nábytek i kůže postupem věku získává ojedinělou patinu, která je důkazem cesty života.

Tusting nevnímá své zákazníky jako běžné klienty. Váží si jich jako vlastní rodiny.