Štětka na holení z jezevce od Taylor of Old Bond Street - Super Badger Zobrazit větší

Štětka na holení z jezevce od Taylor of Old Bond Street - Super Badger

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

S2234

Nový produkt

2 100 Kč

2 100 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Materiál Leštěná pryskyřice
Barva Slonovinová
Štětiny Štětiny z jezevce (Super Badger)

Více informací

Jedna z nejkvalitnějších štětek na trhu, krásná anglická štětka na holení od značky Taylor of Old Bond Street je vyrobena z jezevčích štětin Super Badger a z velice odolné, speciální syntetické pryskyřice ve slonovinové barvě. Tuto štětku tvoří jezevčí štětiny a je určena všem, kteří mají při přípravě na holení rádi masážní efekt. Štětiny mají poměrně tmavé zbarvení a jsou příjemně měkké. Ručně vyrobeno v Anglii. Pro správnou údržbu a vyschnutí štětky na holení doporučujeme chromový stojánek na štětku. Pro snadné vyšlehání pěny doporučujeme elegantní misku na holení.

ZDE najdete náš návod na precizní oholení.

O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.

Příslušenství