Štětka na holení z jezevce od Taylor of Old Bond Street - Pure Badger, slonovinová

2 ks

P1020

Nový produkt

890 Kč

890 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Materiál Leštěná pryskyřice
Barva Slonovinová
Štětiny Štětiny z jezevce (Pure Badger)

Více informací

Krásná anglická štětka na holení od značky Taylor of Old Bond Street. Vyrobena z jezevčích štětin Pure Badger a z velice odolné, speciální syntetické pryskyřice ve slonovinové barvě. Tuto štětku tvoří jezevčí štětiny a je určena všem, kteří mají při přípravě na holení rádi masážní efekt. Štětiny mají poměrně tmavé zbarvení a jsou příjemně měkké. Ručně vyrobeno v Anglii. Pro správnou údržbu a vyschnutí štětky na holení doporučujeme chromový stojánek na štětku. Pro snadné vyšlehání pěny doporučujeme elegantní misku na holení.

ZDE najdete náš návod na precizní oholení.

O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.

Příslušenství