Štětka na holení z jezevce od Mühle - Pure Badger, 81M336 Zobrazit větší

Štětka na holení z jezevce od Mühle - Pure Badger, 81M336

2 ks

81M336

4028982818211

Nový produkt

990 Kč

990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Mühle
Materiál Leštěná pryskyřice
Barva Černá
Štětiny Štětiny z jezevce (Pure Badger)

Více informací

Krásná německá štětka na holení od značky Mühle. Vyrobena z jezevčích štětin Pure Badger a z velice odolné, speciální syntetické pryskyřice v černé barvě. Kovové části jsou vyrobeny z kovu, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost. Tuto štětku tvoří jezevčí štětiny a je určena všem, kteří mají při přípravě na holení rádi masážní efekt. Štětiny mají poměrně tmavé zbarvení a jsou příjemně měkké. Ručně vyrobeno v Německu. Pro správnou údržbu a vyschnutí štětky na holení doporučujeme chromový stojánek na štětku. Pro snadné vyšlehání pěny doporučujeme elegantní misku na holení.

ZDE najdete náš návod na precizní oholení.

O značce Mühle

Už od roku 1945 je Mühle synonymem přesnosti, dokonalého zpracování a ladného designu. Tato německá značka, která má kořeny i v českých Krušných horách, je jedním z předních světových výrobců klasických štětek a strojků na holení.

Značka Mühle se může honosit titulem "rodinný podnik" již po třetí generaci, ale ani po tak dlouhé době se její majitelé nevzdali touhy vyrábět a zpracovávat věhlasné výrobky s citem i na tu nejjemnější práci, spojením německé preciznosti a tradičních hodnot se tak s Mühle stává holení jedinečným prožitkem.

Příslušenství