Štětka na holení z kance od Hans-Jürgen Müller - Boar Bristle Zobrazit větší

Štětka na holení z kance od Hans-Jürgen Müller - Boar Bristle

2 ks

41P26

Nový produkt

190 Kč

190 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka HJM
Materiál Leštěná pryskyřice
Barva Černá
Štětiny Štětiny z kance

Více informací

Krásná a odolná německá štětka na holení za skvělou cenu, to je HJM. Vyrobena z kančích štětin Pure Bristle a z velice odolné, speciální syntetické černé pryskyřice. Tuto štětku tvoří kančí štětiny, které jsou tvrdší než jezevčí štětiny a mají nejvýraznější masážní efekt. Štětiny během jejich používání časem měknou. Barvy se pohybují od bílé až po žlutou s černými imitacemi jako dekorace. Kovové části jsou vyrobeny z kovu, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost. Vyrobeno společností HJM (Hans-Jürgen Müller) v Německu. Pro správnou údržbu a vyschnutí štětky na holení doporučujeme chromový stojánek na štětku. Pro snadné vyšlehání pěny doporučujeme elegantní misku na holení.

ZDE najdete náš návod na precizní oholení.

O značce Mühle

Už od roku 1945 je Mühle synonymem přesnosti, dokonalého zpracování a ladného designu. Tato německá značka, která má kořeny i v českých Krušných horách, je jedním z předních světových výrobců klasických štětek a strojků na holení.

Značka Mühle se může honosit titulem "rodinný podnik" již po třetí generaci, ale ani po tak dlouhé době se její majitelé nevzdali touhy vyrábět a zpracovávat věhlasné výrobky s citem i na tu nejjemnější práci, spojením německé preciznosti a tradičních hodnot se tak s Mühle stává holení jedinečným prožitkem.

Příslušenství