Rukavice od Stetson (Kozinka nubuk/Panenská vlna) Zobrazit větší

Rukavice od Stetson (Kozinka nubuk/Panenská vlna)

4 ks

Nový produkt

2 390 Kč

2 390 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Stetson
Barva Černá

Více informací

Elegantní pánské rukavice ze 100% kozí kůže, která je charakteristická svou jemností a pružností. V černé barvě a s precizním prošíváním, díky kterému vám rukavice budou sloužit roky. Nepostradatelný doplněk do městské zimy je skvělou kombinací řemeslného zpracování a účelnosti. Dárek, který upřímně potěší každého stylového muže.

O značce Stetson

Na začátku bylo jen 100 $, odhodlání dělat ty nejlepší klobouky v Americe a šikovné ruce mladého Johna B. Stetsona. Psal se rok 1865 a poté, co tento mladý muž nakoupil kůže, všechny potřebné nástroje a pronajal si malou místnost jako dílnu, zrodila se Stetson Hat Company. Už o rok později jeho klobouková společnost byla na dobré cestě stát se synonymem pro kvalitu, trvanlivost, inovaci a krásu.

I přesto, že jeho otce, taktéž kloboučníka, všichni považovali za líného a hamižného, mladému Johnovi se rodinnou pověst podařilo změnit a vybudovat tak jednu z nejznámějších amerických firem. Dnes Stetsonovy továrny sídlí v Garlandu v Texasu a klasický styl společně s prémiovou kvalitou jsou poznávacími znameními těchto skvělých klobouků i dnes. Stetson je neopominutelným standardem ve světě pokrývek hlavy. Ne nadarmo se říká "Stetson, it's not just a hat, it's the hat."