Lak na vlasy od Taylor of Old Bond Street - 250 ml

Tento produkt momentálně není skladem

08233

696770082331

Nový produkt

450 Kč

450 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Velikost 250 ml
Lesk Lesk
Fixace Střední

Více informací

Lak na vlasy se postará o pevný a neslepený účes a navíc po jeho použití budete vonět po heřmánku. Který chlap by tohle nechtěl? Lak na vlasy zanechává vlasy lesklé a dodává jim pevnost pro dlouhotrvající efekt a zároveň chrání pokožku hlavy. Účes lze následně upravit hřebenem nebo kartáčem.


O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.

Příslušenství