Pomáda Original od King Brown, 71 g

3 ks

KBOP

9369999049669

Nový produkt

450 Kč

450 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka King Brown
Velikost 71 g
Lesk Lesk
Fixace Vysoká

Více informací

Skutečně skvělá středně tužící a středně lesklá pomáda King Brown Original Pomade byla stvořena speciálně pro nadčasové pánské účesy.

Je inspirována klasickými původními recepturami pomád 20. až 50. let 20. Minulého století. Má recepturu založenou na olejích a včelím vosku, mužnou vůni a nadčasový styl.

Typy vlasů: Vhodné pro všechny typy i délky vlasů

Nejlépe s ní vytvoříte: Klasické účesy, kontury, side part nebo pompadoury

Vůně: Mužná vůně tabáku a vanilkových bobů

Receptura: Založeno na parafínu. Pro zjemnění a zlepšení kvality vlasů přidán minerální a mrkvový olej. Pomáda je odolná vůči vodě a potu. Jednoduše kdykoliv osvěžte svůj účes přidáním malého množství produktu.

Vyrobeno v Austrálii.

APLIKACE:

První den po umytí vlasů vždy rozehřejte drobné množství pomády mezi dlaněmi a vetřete do lehce vlhkých vlasů. Vždy začínejte na zátylku a pokračujte směrem k temeni a k čelu. Poté naneste zbytek přípravku v dlaních po stranách hlavy.

Následně přidejte další produkt podle toho, jak pevného účesu chcete dosáhnout. Zapracujte všechny neposlušné prameny do úhledného stylingu.

Upozorňujeme, že díky použití olejů se na sebe pomáda “nabaluje” a její účinek se stupňuje při opakovaném použití bez mytí vlasů. Proto další dny po prvním nanesení používejte spíše menší množství přípravku. Nejlepšího efektu zpravidla dosáhnete 2. a 3. den nošení.

Pro dokonalé odstranění z vlasů stačí 2-3 důkladná umytí šamponem.

O značce King Brown

Značka King Brown vzala ty nejlepší produkty z časů, kdy se muži oblékali se stylem a vkusem bez ohledu na denní dobu a kosmetika se vyráběla tak, aby přetrvala déle než trendy a dala jim moderní receptury i zpracování. Co zůstalo, jsou stylové retro obaly, na které je radost pohledět. Vyrobeno v Austrálii.