Vosk na vlasy Easy Hold od Uppercut - 90 g

2 ks

UPD-020

817891022161

Nový produkt

499 Kč

499 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Uppercut
Hmotnost 90 g
Lesk Mat
Fixace Jemná

Více informací

Pomáda na vlasy Easy Hold od Uppercutu byla stvořena speciálně pro matný efekt a lehké zpevnění. Přirozenou texturu vlasů, objem a kontrolu nad účesem tak získáte i s použitím velmi malého množství přípravku. Easy Hold je nejlehčí pomádou z celého sortimentu značky Uppercut a je pro vás pravou volbou, pokud máte rádi lehkost ve vlasech a pocit, jako kdybyste v nich neměli absolutně žádnou pomádu. Zamilujete si i mužnou vůni dřeva a tabáku. Pomáda je na bázi vody a je vhodná pro všechny typy a délky vlasů.

Použití: naneste do suchých nebo mokrých vlasů a vyfoukejte, pokud chcete docílit většího objemu. Začněte rozetřením menšího množství přípravku mezi dlaněmi a podle potřeby postupně přidávejte. Nanášejte pomádu na vlasy rovnoměrně a postupujte odzadu dopředu.

O značce Uppercut

Inspirace nadčasovými střihy tradičních holičství 50. let 20. století a kombinace moderního a tradičního přístupu k péči o mužský zevnějšek. To je filosofie značky Uppercut Deluxe. Byla založena v Austrálii dvěma kamarády, Lukem Newmanem a Stevem Purcellem, které tradiční holičství zcela okouzlilo a jali se tak šířit věhlas tohoto nelehkého řemesla po Austrálii. Jejich snem bylo stvořit stylovou značku vyrábějící pouze z přírodních ingrediencí, na jejíž používání může být muž pyšný. Chtěli se vyhranit vůči bezejmenným přípravkům, které vám přinese manželka z drogerie. To se jim povedlo a teď si bezvadný pocit z jejich kosmetiky můžete užít i vy.

Příslušenství