Kožené pouzdro na vizitky Card Holder od Bellroy - Blue Steel

Tento produkt momentálně není skladem

ECHA-BlueSteel

9343783003433

Nový produkt

1 890 Kč

1 890 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Bellroy
Velikost 7.3cm x 10.5cm (Š x V)
Materiál Hovězí kůže
Barva Modrá
Typ Card Holder

Více informací

Minimalistická pouzdro na vizitky a platební karty Card Holder od Bellroy. Ideální pro všechny, kteří při sobě neustále musí nosit nevysychající zdroj vizitek. Toto pouzdro má dvě sekce, díky kterým se vám vizitky nepomíchají a do kterých vložíte 20 vizitek nebo 8 platebních karet nebo složenou hotovost. Pouzdro drží zavřené díky všitému magnetu, takže nehrozí, že byste jakoukoliv kartu či vizitku ztratili. Navrženo v Austrálii a vyrobeno z tříselně činěné hovězí kůže nejvyšší kvality.


O značce Bellroy

Bellroy jsou nezávislí australští designéři a řemeslníci, kteří si jednoho dne řekli: „DOST NADITÝM PENĚŽENKÁM!“ a zaměřili se na ruční výrobu kožených ultra tenkých a přesto odolných peněženek. Spojením přírodně činěné usně, ruční výroby a dokonale funkčního designu vzniká dílo, které vás bude provázet na cestě do práce, za dobrodružstvím nebo do školy.

Bellroy si okamžitě získali srdce gentlemanů napříč celým světem, proto se s jejich peněženkami můžete potkat na australských plážích, britském venkově, v žijících metropolích Evropy a i na americkém kontinentě.

Příslušenství