Pouzdro na karty Cardprotector od SECRID - kartáčovaný hliník, černé

4 ks

C-Brushed Black

8718215286974

Nový produkt

699 Kč

699 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Secrid
Velikost 6.3 cm x 10.2 cm x 0.8 cm (Š x V x H)
Materiál Kartáčovaný hliník
Barva Černá
Typ Cardprotector
Počet karet 6

Více informací

Cardprotector je jedním z nejoblíbenějších výrobků nizozemské značky Secrid. Hliníkový obal dokonale ochrání karty, na kterých vám záleží před ohýbáním nebo lámáním a RFID technologie zabrání tomu, aby byly karty nechtěně oscanovány (především občanský průkaz nebo nejnovější modely kreditních karet).

Používáte embosované karty se ztučněným písmem? Pak se do Cardprotectoru vejde 5 běžných karet a 1 embosovaná. Nebo 5 karet, z nich 3 embosované. Cardprotector je tenký pouze 8 mm a je držitelem populární designové ceny Red Dot Award.

Technické specifikace:

  • 6 plochých karet nebo 4 embosované karty

Materiál:

  • odolný hliník

Rozměry:

  • 6.3 x 10.2 x 0.8 cm
  • 40 gramů

O značce Secrid

Holandská značka funkčních peněženek a pouzder Secrid věří, že změna je jedinou jistotou v životě. Mince a bankovky slouží lidstvu jako platidlo už po staletí. Technologický pokrok s sebou však přinesl vyspělé metody placení platebními kartami a ty volají po nové generaci inovativních peněženek. Takových, které ochrání vaše soukromí i peníze. Peněženky Secrid zvládají obojí, navíc se stylem a elegancí. V Secridu dbají na to, aby jejich peněženky byly útlé a skladné navenek, ale překvapivě prostorné uvnitř.