Kožená peněženka na pas od Danny P - hnědá

Tento produkt momentálně není skladem

DANNY_PAS_TH

8596120000652

Nový produkt

2 790 Kč

2 790 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Danny P
Velikost 13.7 x 10.9 x 1.4 cm (V x Š x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Hnědá

Více informací

Pamatujete, jak jste naposledy před nástupem do letadla po kapsách a zavazadlech hledali zdánlivě ztracený pas s letenkou? S tím je konec. Cestovní peněženka od české značky Danny P se stane vašim nepostradatelným cestovním parťákem.

V této elegantní tmavě hnědé cestovní peněžence na vás čeká speciální přihrádka na pas, ze které nevypadne a bude přitom stále při ruce, dvě oddělené kapsy na bankovky, aby se vám na cestách nepomíchaly české koruny s cizí měnou, a také dostatek přihrádek na všechny karty, které si s sebou potřebujete vzít. Jako bonus od nás k peněžence dostanete speciální cestovatelský deník a trhací bloček na poznámky.

Samozřejmě můžete počítat s precizní výrobou v České republice a prvotřídní italskou kůží.

O STAROST MÉNĚ

Vyřídit cestovní pojištění, kontrolovat možné zpoždění letu, dostat se včas na letiště... Cestování může člověka pořádně vystresovat. S promyšlenou cestovní peněženkou máte o starost méně. Pas, platební karty, doklady i hotovost najdete spořádaně uložené na jednom místě a vždy po ruce.


POŘÁDEK V BANKOVKÁCH

Míchají se vám na cestách české koruny se zahraniční měnou? Cestovní peněženka má dvě oddělené přihrádky na hotovost. V jedné si nechte koruny, druhou naplňte např. eury a mějte vždy přehled. A protože kvůli placení vyndaváme peněženku nejčastěji, obě přihrádky najdete v nejsnáze dostupné přední části peněženky.

SPECIFIKACE

  • speciální přihrádky na cestovní pas a poznámky

  • dvě oddělené kapsy na bankovky (Kč, $, € atd.)

  • 6 přihrádek na platební karty

  • speciální cestovatelský deník

  • trhací blok na poznámky

  • rozměry: 13.7 x 10.9 x 14 mm

  • hovězí kůže

  • tmavě hnědá barva

O značce Danny P

Na samém začátku zakladatel značky Danny P Daniel Pitrák přemýšlel, do čeho zabalit svůj iPhone tak, aby se nepoškrábal, ale zároveň pátral po kvalitní a krásné peněžence. Když bylo jeho hledání bez úspěchu, rozhodl se vstoupit na trh s doplňky pro značku Apple a představil peněženku, do které si ale můžete dát zároveň i svůj iPhone.

I když byli všichni přátelé z návrhu nadšeni, Daniel se do tohoto těžkého úkolu nechtěl pouštět sám a přizval si kamaráda Lukáše, architekta a designera a na konceptu začali pracovat společně.

Najít perfektního výrobce nebylo jednoduché. Ale každá hodina, kterou strávili cestováním, vyjednáváním a samotným výběrem, stála za to. Ideální řešení Lukáš a Daniel nakonec našli doma - v České republice. Díky tomu v sobě každý jejich produkt spojuje nadčasový design s více než 100letou zkušeností s výrobou kůže. A co bylo tedy výsledkem celého procesu? První kožená peněženka s integrovaným pouzdrem na iPhone se značkou Danny P.

Příslušenství