Kožená peněženka od Tusting - navy-tan

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

TUCHW01NCTN

Nový produkt

2 990 Kč

2 990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Tusting
Velikost 11 cm x 9.3 cm (Š x V)
Materiál Hovězí kůže
Barva Modrá
Počet karet 8

Více informací

Klasická peněženka od anglické značky Tusting, která překoná všechny, které jste doposud vyzkoušeli. A po setkání s tak mistrovským řemeslným zpracováním a luxusními materiály už ani žádnou jinou chtít nebudete. Je vyrobena z extra hladké atlantické hověziny a s věkem získává patinu, která jí na kráse rozhodně neubírá. Peněženka má jednoduchý skládací tvar, pojme až 8 kreditních karet a samozřejmě jí nechybí prostorná kapsa na bankovky. Dodáváno v designové dárkové krabičce Tusting.


O značce Tusting

Tusting je rodinná firma, která sídlí v samotném srdci anglického venkova v městečku Lavendon. Již pátá generace rodu Tustingů vyrábí, činí a obchoduje s nejjemnější a nejkvalitnější kůží, a to po dobu neuvěřitelných 130 let.

Proslulou dílnu založil v roce 1875 jeden z nejzkušenějších místních rukodělných umělců a započal tak dlouholetou tradici pravého ručního kožedělného řemesla.

Kombinací bezchybných materiálů a rukou talentovaného týmu řemeslníků vznikají produkty, které spojují jedinečný charakter s nekompromisní kvalitou. Výrobky Tusting vás přesvědčí o tom, že stejně tak jako nábytek i kůže postupem věku získává ojedinělou patinu, která je důkazem cesty života.

Tusting nevnímá své zákazníky jako běžné klienty. Váží si jich jako vlastní rodiny.