Čistič na semišové boty Omni'Nettoyant od Saphir - 100 ml

Tento produkt momentálně není skladem

001214001

3324011214001

Nový produkt

449 Kč

449 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Saphir Médaille d'Or
Velikost 100 ml
Typ Čištění

Více informací

Saphir Omni'Nettoyant hloubkově čistí semišovou obuv a zároveň pomáhá obnovit přirozený vzhled semiše. Přípravek smíchejte s vodou o pokojové teplotě v poměru 1:1. Pro snadnou aplikaci tohoto skvělého čističe na semišovou obuv doporučujeme malý aplikační kartáček, který je součástí balení. Po důkladném vyčistění obuv jemně opláchněte vlažnou vodou a smyjte tak zbytek čističe. Péče o boty francouzské značky Saphir Médaille d'Or je vyrobena čistě z přírodních látek. Neobsahuje žádné chemikálie na bázi ropy či silikonu, takže nebrání semiši dýchat.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o semišové boty.

O značce Saphir Médaille d'Or

Znalci bot po celém světe se jistě shodnou na jediném - Saphir Médaille d'Or, držitel zlaté medaile pařížského mezinárodního veletrhu už od roku 1925, je nejkvalitnějším a nejznámějším výrobcem přípravků na péči o boty na světě.

Různé druhy vosků – rostlinné, živočišné a minerální vosky, dokonce i norkový olej, to vše je součástí tajného receptu legendárních vosků na boty. Nezapomenutelnou a decentní vůni jim dodává borovicový terpentýn, kterou znalci a dlouholetí uživatelé těchto skvostů poznají i poslepu a věřte nám, že i vy si tuto vůni si přímo zamilujete. Luxusní značky jako Louis Vuitton, Burberry, Hermés nebo John Lobb doporučují a samy používají tuto francouzskou značku. Starejte se o své boty a věřte nám, ony se postarají o vás.

Příslušenství