Olej na ochranu podrážek Sole Guard od Saphir - 100 ml Zobrazit větší

Olej na ochranu podrážek Sole Guard od Saphir - 100 ml

5 ks

001764001

3324011764001

Nový produkt

490 Kč

490 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Saphir Médaille d'Or
Velikost 100 ml
Typ Čištění

Více informací

Olej na ochranu podrážek Saphir Sole Guard je vyvinut speciálně tak, aby poskytoval nejlepší ochranu pro kožené podrážky bot. Vegetal je olej, který brání solím a vlhkosti, aby pronikaly do kůže. Vyživováním podrážek tímto 100% rostlinným olejem zpomalíte opotřebení svých kožených podrážek. Pro snadnou aplikaci oleje doporučujeme Saphir aplikační hadr. Péče o boty francouzské značky Saphir Médaille d'Or je vyrobena čistě z přírodních látek. Neobsahuje žádné chemikálie na bázi ropy a silikonu, takže nebrání kůži dýchat.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o vaše kožené boty.

O značce Saphir Médaille d'Or

Znalci bot po celém světe se jistě shodnou na jediném - Saphir Médaille d'Or, držitel zlaté medaile pařížského mezinárodního veletrhu už od roku 1925, je nejkvalitnějším a nejznámějším výrobcem přípravků na péči o boty na světě.

Různé druhy vosků – rostlinné, živočišné a minerální vosky, dokonce i norkový olej, to vše je součástí tajného receptu legendárních vosků na boty. Nezapomenutelnou a decentní vůni jim dodává borovicový terpentýn, kterou znalci a dlouholetí uživatelé těchto skvostů poznají i poslepu a věřte nám, že i vy si tuto vůni si přímo zamilujete. Luxusní značky jako Louis Vuitton, Burberry, Hermés nebo John Lobb doporučují a samy používají tuto francouzskou značku. Starejte se o své boty a věřte nám, ony se postarají o vás.