Kondicionér Dubbin od Saphir - 100 ml

3 ks

001704007

3324011704007

Nový produkt

349 Kč

349 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Saphir Médaille d'Or
Velikost 100 ml
Typ Čištění

Více informací

Ta nejlepší ochrana, jakou můžete svým botám dopřát. To je kondicionér Saphir Dubbin, který obsahuje 15 % přírodních zvířecích olejů z norka a tuleně a je určen k jemné impregnaci a výživě bot. Kondicionér slouží k ošetření částí kůže, které jsou nejvíce namáhány a vystaveny silnému tlaku např. na výživu a údržbu kožených podrážek a nártů bot. Doporučujeme používat jako základ pod vosky a krémy během důkladného sezónního čištění bot. Pro snadnou aplikaci kondicionéru doporučujeme Saphir aplikační hadr. Péče o boty francouzské značky Saphir Médaille d'Or je vyrobena čistě z přírodních látek. Neobsahuje žádné chemikálie na bázi ropy a silikonu, takže nebrání kůži dýchat.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o vaše kožené boty.

O značce Saphir Médaille d'Or

Znalci bot po celém světe se jistě shodnou na jediném - Saphir Médaille d'Or, držitel zlaté medaile pařížského mezinárodního veletrhu už od roku 1925, je nejkvalitnějším a nejznámějším výrobcem přípravků na péči o boty na světě.

Různé druhy vosků – rostlinné, živočišné a minerální vosky, dokonce i norkový olej, to vše je součástí tajného receptu legendárních vosků na boty. Nezapomenutelnou a decentní vůni jim dodává borovicový terpentýn, kterou znalci a dlouholetí uživatelé těchto skvostů poznají i poslepu a věřte nám, že i vy si tuto vůni si přímo zamilujete. Luxusní značky jako Louis Vuitton, Burberry, Hermés nebo John Lobb doporučují a samy používají tuto francouzskou značku. Starejte se o své boty a věřte nám, ony se postarají o vás.