Impregnační sprej Super Invulner od Saphir - 300 ml Zobrazit větší

Impregnační sprej Super Invulner od Saphir - 300 ml

5 ks

001746007

3324011746007

Nový produkt

449 Kč

449 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Saphir Médaille d'Or
Velikost 300 ml
Typ Čištění

Více informací

Saphir Super Invulner je voděodpudivý sprej, který slouží k impregnaci. Na povrchu bot vytvoří neviditelnou vrstvu, která poskytuje botám dokonalou ochranu proti špíně a vodě. Sprej je nedílnou součástí péče i o semišovou obuv, které vytváří dokonalý štít proti vnějším vlivům. Péče o boty francouzské značky Saphir Médaille d'Or je vyrobena čistě z přírodních látek. Neobsahuje žádné chemikálie na bázi ropy či silikonu, takže nebrání kůži dýchat.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o semišové boty.

O značce Saphir Médaille d'Or

Znalci bot po celém světe se jistě shodnou na jediném - Saphir Médaille d'Or, držitel zlaté medaile pařížského mezinárodního veletrhu už od roku 1925, je nejkvalitnějším a nejznámějším výrobcem přípravků na péči o boty na světě.

Různé druhy vosků – rostlinné, živočišné a minerální vosky, dokonce i norkový olej, to vše je součástí tajného receptu legendárních vosků na boty. Nezapomenutelnou a decentní vůni jim dodává borovicový terpentýn, kterou znalci a dlouholetí uživatelé těchto skvostů poznají i poslepu a věřte nám, že i vy si tuto vůni si přímo zamilujete. Luxusní značky jako Louis Vuitton, Burberry, Hermés nebo John Lobb doporučují a samy používají tuto francouzskou značku. Starejte se o své boty a věřte nám, ony se postarají o vás.