Hydratační mléko na kožené boty Lotion od Saphir - 125 ml Zobrazit větší

Hydratační mléko na kožené boty Lotion od Saphir - 125 ml

Tento produkt momentálně není skladem

001093002

3324011093002

Nový produkt

349 Kč

349 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Saphir Médaille d'Or
Velikost 125 ml
Typ Čištění

Více informací

Saphir Lotion je hydratační mléko, které dokonale vyživí kůži všech kožených bot. Doporučujeme používat jako základ pod vosky a krémy během pravidelného čištění bot. Saphir Lotion na rozdíl od Saphir Renovateur nemá čistící účinky. Pro snadnou aplikaci Saphir Lotion - hydratační mléko doporučujeme Saphir aplikační hadr. Péče o boty francouzské značky Saphir Médaille d'Or je vyrobena čistě z přírodních látek. Neobsahuje žádné chemikálie na bázi ropy či silikonu, takže nebrání kůži dýchat.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o vaše kožené boty.

O značce Saphir Médaille d'Or

Znalci bot po celém světe se jistě shodnou na jediném - Saphir Médaille d'Or, držitel zlaté medaile pařížského mezinárodního veletrhu už od roku 1925, je nejkvalitnějším a nejznámějším výrobcem přípravků na péči o boty na světě.

Různé druhy vosků – rostlinné, živočišné a minerální vosky, dokonce i norkový olej, to vše je součástí tajného receptu legendárních vosků na boty. Nezapomenutelnou a decentní vůni jim dodává borovicový terpentýn, kterou znalci a dlouholetí uživatelé těchto skvostů poznají i poslepu a věřte nám, že i vy si tuto vůni si přímo zamilujete. Luxusní značky jako Louis Vuitton, Burberry, Hermés nebo John Lobb doporučují a samy používají tuto francouzskou značku. Starejte se o své boty a věřte nám, ony se postarají o vás.