Hloubkový čistič na kožené boty Reno'Mat od Saphir - 100 ml Zobrazit větší

Hloubkový čistič na kožené boty Reno'Mat od Saphir - 100 ml

4 ks

000514003

3324010514003

Nový produkt

389 Kč

389 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Saphir Médaille d'Or
Velikost 100 ml
Typ Čištění

Více informací

Saphir Reno'Mat je určen k hloubkovému čištění kožených bot. Doporučujeme používat maximálně jednou za půl roku při důkladném čištění nebo jako prostředek k odstranění veškeré špíny, nečistot a vrstvy silikonu a pryskyřice z levnějších vosků. K pravidelnému čištění bot doporučujeme Saphir Renovateur. Pro snadnou aplikaci krému použijte Saphir malý aplikační kartáček (pommadier), Saphir malý aplikační kartáček nebo Saphir aplikační hadr. Péče o boty francouzské značky Saphir Médaille d'Or je vyrobena čistě z přírodních látek. Neobsahuje žádné chemikálie na bázi ropy či silikonu, takže nebrání kůži dýchat.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o vaše kožené boty.

O značce Saphir Médaille d'Or

Znalci bot po celém světe se jistě shodnou na jediném - Saphir Médaille d'Or, držitel zlaté medaile pařížského mezinárodního veletrhu už od roku 1925, je nejkvalitnějším a nejznámějším výrobcem přípravků na péči o boty na světě.

Různé druhy vosků – rostlinné, živočišné a minerální vosky, dokonce i norkový olej, to vše je součástí tajného receptu legendárních vosků na boty. Nezapomenutelnou a decentní vůni jim dodává borovicový terpentýn, kterou znalci a dlouholetí uživatelé těchto skvostů poznají i poslepu a věřte nám, že i vy si tuto vůni si přímo zamilujete. Luxusní značky jako Louis Vuitton, Burberry, Hermés nebo John Lobb doporučují a samy používají tuto francouzskou značku. Starejte se o své boty a věřte nám, ony se postarají o vás.