Kožená peněženka s pouzdrem na iPhone 6/6S/7/8 od Danny P - černá

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

DANNY_P+I_C

8596120000102

Nový produkt

2 490 Kč

2 490 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Danny P
Velikost 14.6 cm x 9.4 cm x 1.4 cm
Materiál Hovězí kůže
Barva Černá
Počet karet 7
Typ telefonu iPhone 6/6S/7

Více informací

Krásná pánské kožené pouzdro na iPhone od české značky Danny P. se postará o to, abyste měli vždy po ruce všechno, co během dne potřebujete. Dáte do něj až 7 karet, bankovky a vizitky a hlavně slouží jako plnohodnotné pouzdro na iPhone 6/6s/7. Je poctivě vyrobeno v České republice z kvalitní italské kůže. S věkem získává patinu, se kterou vypadá ještě lépe. Pouzdro na iPhone 6/6s/7 Plus (kompatibilní s Apple Pay) Sedm přihrádek na platební karty Místo pro bankovky

O značce Danny P

Na samém začátku zakladatel značky Danny P Daniel Pitrák přemýšlel, do čeho zabalit svůj iPhone tak, aby se nepoškrábal, ale zároveň pátral po kvalitní a krásné peněžence. Když bylo jeho hledání bez úspěchu, rozhodl se vstoupit na trh s doplňky pro značku Apple a představil peněženku, do které si ale můžete dát zároveň i svůj iPhone.

I když byli všichni přátelé z návrhu nadšeni, Daniel se do tohoto těžkého úkolu nechtěl pouštět sám a přizval si kamaráda Lukáše, architekta a designera a na konceptu začali pracovat společně.

Najít perfektního výrobce nebylo jednoduché. Ale každá hodina, kterou strávili cestováním, vyjednáváním a samotným výběrem, stála za to. Ideální řešení Lukáš a Daniel nakonec našli doma - v České republice. Díky tomu v sobě každý jejich produkt spojuje nadčasový design s více než 100letou zkušeností s výrobou kůže. A co bylo tedy výsledkem celého procesu? První kožená peněženka s integrovaným pouzdrem na iPhone se značkou Danny P.

Příslušenství