Kožená taška Tote od Leather Satchel - Loch Blue

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

LOC-BLU-TOT

Nový produkt

4 990 Kč

4 990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka The Leather Satchel Co.
Velikost 30 cm x 40 cm x 10 cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Modrá
Ideální pro 4 flašky vína

Více informací

Věhlasná elegantní městská taška typu tote, jejíž úložný prostor je jako dělaný pro vše, co budete během svého městského putování potřebovat, jako například čtyři lahve vína typu Bordeaux nebo notebook, knihy, tablet a peněženka. Vnější kapsička přijde vhod na vizitky, které v případě nejen obchodních příležitostí budete mít vždy rychle po ruce. Přesně to je Tote od Leather Satchel. Taška je ručně vyrobená z hovězí usně a s pevným stříbrným zapínáním. Délku kožených držadel lze nastavit a tašku tak nosit v ruce nebo přes rameno. Ručně vyrobeno v Anglii.


O značce The Leather Satchel Co.

Rodinná firma The Leather Satchel Co. byla založena už v roce 1966 a je nejstarším výrobcem klasických kožených britských brašen (tzv. satchelů). Se sídlem v severozápadní Anglii v hrabství Cheshire a s dílnou v Knowsley poblíž Liverpoolu, vám pánské doplňky od Leather Satchel Co. přináší duši Anglie, kamkoliv se vydáte na cestu.

Jejich kolekce přichází ve všech stylech a odstínech, jaké si vůbec dokážeme představit, můžete si tak vybrat tašku, která bude přesně na míru vašemu vkusu a potřebám. Součástí těchto pánských kožených tašek je kouzlo spojení ruční výroby s umem těch nejlepších britských řemeslníků.

Některé populární modely od The Leather Satchel Co. se za poslední desetiletí nezměnily, proto si při pořízení tašky od této pozoruhodné značky můžete být jisti, že její kouzlo přetrvá i další dekády.