Univerzální mýdlo Shipwreck Soap od Mr. Natty - 120 g

7 ks

NATTY_soap

5060422190029

Nový produkt

330 Kč

330 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Mr. Natty
Velikost 120 g

Více informací

Shipwreck Soap je účinné univerzální mýdlo, které je ideální na cesty, ale i na doma pro muže, kteří si nelibují v přítomnosti kvanta lahviček ve sprchovém koutě. Je založeno na glycerinu, takže v krizové situaci poslouží i jako deodorant, pleť totiž nepodráždí. Vlasy, tělo, vousy, Shipwreck Soap zvládne vše. Navíc krásně voní po vetiveru, pačuli a kokosu. Můžete ho použít jako: Mýdlo na ruce a tělo, Šampón na vlasy, Mýdlo na vousy, Mýdlo na holení, V krizových situací i za sucha jako deodorant.


O značce Mr. Natty

Mr. Natty, narozen jako Matt Raine, je vyhlášený, postaru vyučený a především výstřední londýnský holič, který měl tu čest a holil členy britské královské rodiny, rockové hvězdy i modely. Po dlouhou dobu byl rozladěn nedostatkem výstřednějších, zajímavých a kvalitních přípravků pro pány, proto se rozhodl s tím něco udělat.

Péče o vousy, knír, vlasy i pokožku, to vše si vzal Mr. Natty společně s kreativním ředitelem z reklamy Mattem Brookem na starost a vytvořili moderní a prémiovou značku, kterou lze vystihnout slovem „dandy“. Mr. Nattyho si okamžitě oblíbili nejen dandyové z Londýna, členové královské rodiny, ale i gentlemani z celého světa.

Výrobce pánské kosmetiky Mr. Natty zaujímá striktní postoj vůči krutosti na zvířatech, proto žádná kosmetika z jejich portfolia není testována na zvířatech.

Příslušenství