Mýdlo od Taylor of Old Bond Street - Mr Taylor's, 200 g

2 ks

07125

696770071250

Nový produkt

250 Kč

250 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Velikost 200 g
Vůně Mr Taylor's

Více informací

Kvalitní mýdlo na ruce Mr Taylor’s od londýnské značky Taylor of Old Bond Street, vyrobeno z přírodních ingrediencí s kořeněnou vůní s tóny levandule, bergamotu a pelargónie. Dokonalost vůně je tvořena z cedrového dřeva, oleje pačuli, mechu a pižma. Lze také použít na provonění prádla v šatní skříni nebo na vyčištění hladké pokožky i plnovousu.

O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.

Příslušenství