Mýdlo od Taylor of Old Bond Street - Eton College, 200 g

2 ks

07108

696770071083

Nový produkt

250 Kč

250 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Velikost 200 g
Vůně Eton College

Více informací

Kvalitní mýdlo na ruce Eton College od londýnské značky Taylor of Old Bond Street, vyrobené z čistě rostlinných olejů s dominantními citrusovými tóny v kombinaci ovocných tónů pomeranče a mandarinky. Přírodní ingredience a vůně s dominantními citrusovými tóny v kombinaci ovocných tónů pomeranče a mandarinky. Obsahuje citronový olej a olej pačuli.

O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.

Příslušenství