Chromový stojánek na štětku na holení - RHM5 Zobrazit větší

Chromový stojánek na štětku na holení - RHM5

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

RHM5

4028982010325

Nový produkt

390 Kč

390 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Mühle
Materiál Chrom

Více informací

Praktický a krásný univerzální stojánek na štětku. Nechte vyniknout své holicí potřeby v plné kráse. Štětka na holení by měla po použití vyschnout štětinami dolů. Tím zabráníme hromadění vody v rukojeti, což může způsobit deformaci štětin. Kovové části stojánku jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu stojánku po mnoho let. Oko stojánku má vnitřní průměr 33mm. Stojánek sedí na všechny štětky na holení v naší nabídce.


O značce Mühle

Už od roku 1945 je Mühle synonymem přesnosti, dokonalého zpracování a ladného designu. Tato německá značka, která má kořeny i v českých Krušných horách, je jedním z předních světových výrobců klasických štětek a strojků na holení.

Značka Mühle se může honosit titulem "rodinný podnik" již po třetí generaci, ale ani po tak dlouhé době se její majitelé nevzdali touhy vyrábět a zpracovávat věhlasné výrobky s citem i na tu nejjemnější práci, spojením německé preciznosti a tradičních hodnot se tak s Mühle stává holení jedinečným prožitkem.