Městský batoh FOXY od Braasi - oranžový

Tento produkt momentálně není skladem

BRAASI_FOXY

Nový produkt

2 790 Kč

2 790 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Braasi
Velikost 26 cm x 64(54) cm x 10 cm (Š x V x H)
Materiál Canvas (plátno)
Barva Oranžová
Ideální pro 15" notebook
Objem 16 l
Materál podšívky Nylon
Materiál dna Hovězí kůže

Více informací

Na cestě do práce, do školy, na výletě, na nákupech. Tam všude vám tenhle minimalistický rolovací batoh bude věrně viset za zády. A to tak, že navýsost elegantně. Vizuálně čisté linie potěší milovníky minimalismu. Rolovací batoh Braasi už prostě nedáte z ruky. Tělo batohu je vyrobeno z nylonu a spodek z pevné hovězí kůže. Vyrobeno v Praze z převážně českých materiálů.


O značce Braasi

Braasi Industry jsou nadějní čeští návrháři a výrobci, kteří se pro svůj vývoj a výrobu inspirují pohybem moderními městy i překrásnou krajinou. Díky každodennímu cestování na kole hledají předměty, které by odpovídaly jejich životnímu stylu.

Tak vznikly městské batohy Braasi, které jsou inspirovány praktickou a užitnou estetikou a jednoduchostí horolezeckého vybavení z osmdesátých let.

Jejich moto "Méně je více" lze cítit ve výsledcích jejich minimalistických batohů. Díky vlastní výrobě v Praze převážně z materiálů vyrobených v České republice si hlídají jejich nezpochybnitelnou kvalitu a můžete si být jisti, že jejich batohy vydrží vzrušující cestu na kole industriálními městy i tajemnou přírodou.