Městský batoh NILE od côte&ciel, modrá Obsidian

2 ks

28681

3609560013290

Nový produkt

5 313 Kč

7 590 Kč

5 313 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 39 cm x 62 cm x 21 cm (Š x V x H)
Materiál Obsidian
Barva Modrá
Ideální pro 15" notebook
Typ NILE

Více informací

Batoh Nile je novější verzí modelu Isar a je skvělou souhrou krásného tvaru, velkého prostoru a praktičnosti. Kuklovitý tvar po otevření odkrývá polstrovanou integrovanou kapsu na notebook až do velikosti 15”. Je vyroben z voděodolného polyesteru nazývaného obsidian v modré barvě s matným polyuretanovým potažením. Má nenápadné přezky, které drží batoh pevně na popruzích. Skvělou vychytávkou je nylonová kapuce, kterou jednoduše schováte ve chvílích, kdy ji zrovna nepoužíváte.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.