Městský batoh ORIL L od côte&ciel, černá Obsidian

Tento produkt momentálně není skladem

28679

3609540013272

Nový produkt

5 453 Kč

7 790 Kč

5 453 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 33 cm x 50 cm x 17 cm (Š x V x H)
Materiál Obsidian
Barva Černá
Ideální pro 15" notebook
Typ ORIL

Více informací

Neskutečně jednoduchý batoh Oril L nabízí dvě odkládací sekce se separátním zapínáním, díky kterému bude batoh vždy skvěle uspořádaný a k tomu oddíl pro notebook až do velikosti 15”. Dolní část, která je přístupná po odepnutí popruhu, je dostatečně prostorná pro pár bot. Batoh je vyroben z černého voděodolného polyesteru s polyuretanovým pokrytím. Batoh vás potěší třemi praktickými kapsičkami na zip uvnitř.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.