Městský batoh ORIL L od côte&ciel, černý

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

28665

3609440013136

Nový produkt

5 313 Kč

7 590 Kč

5 313 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 33 cm x 50 cm x 17 cm (Š x V x H)
Materiál Eco Yarn
Barva Černá
Ideální pro 15" notebook
Typ ORIL

Více informací

Neskutečně jednoduchý batoh Oril L nabízí dvě odkládací sekce se separátním zapínáním, díky kterému bude batoh vždy skvěle uspořádaný. Dolní komora, která je přístupná odepnutím nastavitelného popruhu, je dost prostorná pro uložení páru bot. Batoh je vyroben z černého EcoYarnu, odolné tkaniny, která sleduje zásadám udržitelné módy. Do batohu Oril L pohodlně dáte notebook až do velikosti 15” a potěší vás tři praktické vnitřní kapsičky se zapínáním na zip.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.