Městský batoh SORMONNE od côte&ciel, černý

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

28667

3609440013150

Nový produkt

4 333 Kč

6 190 Kč

4 333 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 33 cm x 44 cm x 15 cm (Š x V x H)
Materiál Eco Yarn
Barva Černá
Ideální pro 13" notebook
Typ SORMONNE

Více informací

Batoh Sormonne z černého EcoYarnu nese jméno klidných vod severovýchodní Francie a přináší radost všem, kteří mají rádi věci pěkně uspořádané. Vnitřní oddíl pohodlně pojme notebook až do velikosti 13”, z vnější části pak najdeme dvě ploché kapsy se skrytými zipy pro 100% bezpečí. Do kapes se dostanete jen vy, a to i pohodlně při nošení přes jedno rameno. Batoh je vyroben z černého matného EcoYarnu, odolné tkaniny, která sleduje zásadám udržitelné módy. Batoh má také černou vnitřní podšívku a černé matné kovové spony.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.