Městský batoh SORMONNE od côte&ciel, šedý

Tento produkt momentálně není skladem

28670

3609450013188

Nový produkt

4 613 Kč

6 590 Kč

4 613 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 33 cm x 44 cm x 15 cm (Š x V x H)
Materiál Eco Yarn
Barva Šedá
Ideální pro 13" notebook
Typ SORMONNE

Více informací

Batoh Sormonne ze stříbrného EcoYarnu nese jméno klidných vod severovýchodní Francie a přináší radost všem, kteří mají rádi věci pěkně uspořádané. Vnitřní oddíl pohodlně pojme notebook až do velikosti 13”, na vnější části pak najdeme dvě ploché kapsy se skrytými zipy pro 100% bezpečí. Do kapes se dostanete jen vy, a to i pohodlně při nošení přes jedno rameno. Batoh je vyroben z matného stříbrného EcoYarnu, odolné tkaniny, která sleduje zásadám udržitelné módy. Batoh má také extra bezpečnostní neoprenový popruh, nenápadnou šedou podšívku a kontrastní neonově zelené úchyty na zipech.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.