Městský batoh ORIL S od côte&ciel, černý

Tento produkt momentálně není skladem

28666

3609440013143

Nový produkt

4 753 Kč

6 790 Kč

4 753 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 32 cm x 45 cm x 18 cm (Š x V x H)
Materiál Eco Yarn
Barva Černá
Ideální pro 13" notebook
Typ ORIL

Více informací

Neskutečně jednoduchý batoh Oril S nabízí dvě odkládací sekce se separátním zapínáním, díky kterému bude batoh vždy skvěle uspořádaný a k tomu oddíl pro notebook až do velikosti 13”. Chytré zapínání na zip nabízí přístup mezi přední a zadní částí batohu pro větší flexibilitu. Batoh je vyroben z černého EcoYarnu, odolné tkaniny, která sleduje zásadám udržitelné módy. Batoh vás potěší dvěma praktickými kapsičkami na zip uvnitř a jednou z vnějšku.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.