Městský batoh ISAR M od côte&ciel, šedý

Tento produkt momentálně není skladem

28671

3609460013192

Nový produkt

7 290 Kč

7 290 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 35 cm x 50 cm x 16 cm (Š x V x H)
Materiál Eco Yarn
Barva Šedá
Ideální pro 15" notebook
Typ ISAR

Více informací

Batoh Isar M je krásnou kombinací architektonického tvaru a dostatečné kapacity pro bezpečné uložení jak všech vašich osobních věcí, tak notebooku až o velikosti 15”. Isar je navržen pro vás, pokud máte rádi futuristický design, který není ochuzen o praktičnost a komfort při nošení. Je vyroben z matného stříbrného EcoYarnu, odolné tkaniny, která sleduje zásadám udržitelné módy. Asymetrický design v sobě skrývá dva hlavní oddíly včetně polstrované kapsy na notebook, dvou kapes na zip a kapsičky na drobnosti. Batoh je doplněn robustním vnějším popruhem, který je ozdoben latinským nápisem “Fluctuat nec mergitur”, což znamená “Zmítá se, ale nepotopí se”. Toto motto najdeme v městském znaku Paříže a odkazuje na loď zobrazenou v poli štítu, která byla symbolem významného cechu obchodníků na řece Seině, jehož členové měli hlavní vliv na správu Paříže ve středověku. V moderní době může ovšem symbolizovat též historické zvraty a revoluce, kterými město muselo projít, a přesto zůstalo nezlomeno.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.