Městský batoh TIMSAH od côte&ciel, černý

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

28673

3609480013219

Nový produkt

5 453 Kč

7 790 Kč

5 453 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 36 cm x 53 cm x 18 cm (Š x V x H)
Materiál MemoryTech
Barva Černá
Ideální pro 13" notebook
Typ TIMSAH

Více informací

Kompaktní kombinace dvou oblíbených modelů Cote&Ciel, Nile a Tigris. Batoh Timsah má kuklovitý tvar a je vyroben z černého MemoryTechu, látky mimořádně příjemné na dotek a plátna, ošetřeného proti průniku vody. Na vnější části najdete dvě postranní kapsy. Funkční batoh s originální siluetou.

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.