Městský batoh ISAR S od côte&ciel, Twin Touch Memory černý

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

28022

3609440007111

Nový produkt

4 403 Kč

6 290 Kč

4 403 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 32 cm x 48 cm x 23.5 cm
Materiál MemoryTech
Barva Černá
Ideální pro 13" notebook
Typ ISAR

Více informací

Minimalistický Isar z materiálu MemoryTech je stejně funkční, jak je okouzlující. Ikonická architektonická podoba plyne z ergonomického designového konceptu, což má za následek zajímavou siluetu, která je praktická, ale překrásně nadčasová. Tato verze modelu Isar je vyrobena z MemoryTech materiálu, který je pojmenován po své vlastnosti přizpůsobit se tvarem i doteku, v barvě Midnight Black. Výsledkem je lehčí a neuvěřitelně pohodlný batoh s hladkým leskem a šedým lemováním.

  • Rozměry: 32cm x 48cm x 23.5cm
  • Rozměry kapsy na notebook: 26.5cm x 36cm x 2.5cm
  • Materiál: MemoryTech
  • Barva: Black

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.