Městský batoh ISAR M od côte&ciel - Multi Touch Indigo

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

28380

3609440010685

Nový produkt

7 190 Kč

7 190 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 32 cm x 48 cm x 24 cm (Š x V x H)
Materiál Canvas (plátno) / Denim
Ideální pro 15" notebook
Objem 19 l

Více informací

Batoh Isar Multi Touch je vylepšenou verzí původního modelu Isar. Je nejen funkční, ale i krásný na pohled. Neotřelý tvar je futuristický a zároveň velmi účelně navržený. Je šit z kombinace odolných tkanin v denimové, indigové a tabákové barvě. Zajímavým detailem jsou camo (maskáčové) popruhy. Asymetrický tvar v sobě skrývá 2 prostorné vnitřní kapsy a uzamykatelnou přední kapsu s konstrastními prvky na zipu a koženém táhle. Batoh je skvělou volbou pro všechny, kteří rádi kombinují skvělý design a nekompromisní pohodlí. Samozřejmostí je vypolstrovaná vnitřní kapsa na notebook o velikosti 15”. Minimalistický design jen podtrhují kovová táhla z broušeného kovu.

  • Materiál : Canvas | Denim
  • Vlastnosti : Voděodolný

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.