Městský batoh ISAR M od côte&ciel - Concrete Herringbone

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

28336

3609440010395

Nový produkt

7 190 Kč

7 190 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka côte&ciel
Velikost 32 cm x 48 cm x 24 cm (Š x V x H)
Materiál Canvas (plátno)
Barva Šedá
Ideální pro 15" notebook
Objem 19 l

Více informací

Ikonický batoh Isar v provedení s potiskem rybí kosti je nadčasový doplněk nejen do města. Díky svému chytrému designu a velkému vnitřnímu prostoru do něj vměstnáte neuvěřitelné množství věcí a navíc je díky speciální povrchové úpravě voděodolný. Objem přední části batohu můžete zeštíhlit pomocí vnitřních popruhů. Batoh pojme až 15" notebook, pro který má speciální vypolstrovanou přihrádku. Jeho zdaleka ne poslední výhodou je pak výroba, která respektuje zásady udržitelnosti.

  • Rozměry - kapsa na notebook: 26,5 cm x 36 cm x 2,5 cm
  • Materiál: Mix akrylové a polybavlněné příze
  • Vlastnosti: Voděodolné zipy

O značce côte&ciel

Cílem francouzské značky côte&ciel je tvořit funkční designové batohy pro všechna městská dobrodružství. Jejich tašky a batohy jsou navrženy pro moderní ženy i muže tak, aby odpovídaly jejich každodenním potřebám a jsou stavěné na míru technologiím. Víra v jednoduchost a účelnost je tím, co stojí za futuristickou estetikou těchto batohů. Tato zavazadla jsou vyrobená pro progresivní, dynamické a uvědomělé lidi, kteří chtějí bořit hranice možného. I to je inspirací ke jménu značky - pobřeží a obloha. Je totiž pro všechny, kteří hledí za obzor a vidí možnosti tam, kde jiní vidí překážky. Pro ty, kdo stavějí mosty namísto zdí.

Celý příběh začal v roce 2008 úzkou spoluprací Applu a módního návrháře Damira Domy a pokračoval založením vlastního ateliéru ve čtvrti Marais v Paříži, domově haute couture. Mezinárodní tým v sobě čítá jak produktové vývojáře, tak módní a grafické návrháře. V srdci Paříž, ale v hlavě celý svět. To jsou tvůrci ikonických batohů côte&ciel.