Manikúrní sada DeLuxe 5-dílná od Timor - černá, pletená

2 ks

TIMOR 33093 DeLuxe

4007445302498

Nový produkt

1 190 Kč

1 190 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Timor by Giesen & Forsthoff
Materiál Nerezová ocel / hovězí kůže
Barva Černá

Více informací

Sada na manikúru od německého Timoru obsahuje vše, co muž potřebuje k údržbě svých rukou. Pilník, dvoje nůžky na nehty, štípačky na nehty a pinzetu nezpochybnitelné kvality, to všechno v elegantním leteném koženém pouzdře. Pěstěné ruce totiž dávno nejsou výsadou žen. Se záděrkami a přerostlými nehty se můžete rozloučit! Vyrobeno v Solingenu v Německu.

O značce Timor by Giesen & Forsthoff

Už téměř 100 let je jméno Timor synonymem kvalitních ocelových břitev. Vyrobeno v ocelovém Solingenu v Německu. Timor ale není vyhlášen pouze v Německu, jméno této legendy znají i zruční holiči, světoví kadeřníci i manikérky a dodavatelé nejkvalitnějších ocelových nástrojů.

Na začátku roku 1923 Paul Giesen a jeho partner Eugen Forsthoff přesunuli výrobu do jejich nové továrny ve vyhlášené ulici Baumstrasse, která je srdcem samotné solingenské ocelové čtvrti. Nemohli si pro svůj sen vybrat lepší místo, dodnes zde firma Giesen & Forsthoff vyrábí legendární břitvy Timor.

Čepel je zpočátku kuta z ocelového prutu, potom je tepelně tvrzena tak, aby získala svůj ojedinělý tvar. Čepel poté prochází řadou procesů ručního broušení a zpracování. V této části vzniká finální podoba čepele, kterou předají nejzkušenějšímu mistrovi. Ten se s nejjemnější pečlivostí věnuje finálnímu dobroušení do ostrosti, díky které se z břitvy stává nestárnoucí klasika mokrého holení.

Příslušenství