Kartáček na ruce a nehty od Kent - bukové dřevo, NB4 Zobrazit větší

Kartáček na ruce a nehty od Kent - bukové dřevo, NB4

3 ks

NB4

5011637110418

Nový produkt

260 Kč

260 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Bukové dřevo + Kančí stětiny

Více informací

Pro dokonale čisté ruce a nehty je tady tento chytrý ručně vyráběný kartáček z bukového dřeva a kančích štětin od Kent. Vyčistěte svoje ruce a nehty od všech nečistot, odumřelé kůže a zažijte příjemný pocit masírování. Přírodní materiály nepodráždí vaši pokožku a díky elegantnímu designu se kartáček stane hezkým doplňkem vaší koupelny.


O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.

Příslušenství