Kolínská voda od Taylor of Old Bond Street - Eton College, 100 ml

Tento produkt momentálně není skladem

06014

696770060148

Nový produkt

850 Kč

850 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Velikost 100 ml
Vůně Eton College

Více informací

Svěží a zároveň ovocná vůně citrusů. Přesně ta vás bude doprovázet na ranní cestě do práce, pokud použijete kolínskou vodu Eton College. Kolínská pokožku důkladně vydezinfikuje a zanechá svěží vůni. Základem vůně je směs esenciálních olejů z citrónu a z byliny pačuli. Vyrobeno z přírodních ingrediencí a bez parabenů. Toto balení již obsahuje rozprašovač na kolínskou. Kolínskou vodu můžete použít nejen jako dezinfekci po holení, plní též funkci pánské vůně.

O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.

Příslušenství