Klobouk Player od Stetson (Panama) Zobrazit větší

Klobouk Player od Stetson (Panama)

Tento produkt momentálně není skladem

139840362

Nový produkt

4 090 Kč

4 090 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Stetson
Materiál 100 % přírodní sláma
Barva Hnědá
Materál podšívky 68% bavlna / 32% polyester
Sezóna Jaro / Léto

Více informací

Stylový letní klobouk “Player” s úzkou krempou od světoznámé americké značky Stetson. Lehký klobouk z panamy si oblíbíte pro jeho dlouhou životnost a neuvěřitelný komfort při nošení. Precizní obšití lemů zaručí, že s vámi tento doplněk bude opravdu dlouho. Drobný kovový detail nenápadně prozrazuje jméno značky. Klobouk je lemován elegantní navy stuhou.

Velikostní tabulka klobouků

O značce Stetson

Na začátku bylo jen 100 $, odhodlání dělat ty nejlepší klobouky v Americe a šikovné ruce mladého Johna B. Stetsona. Psal se rok 1865 a poté, co tento mladý muž nakoupil kůže, všechny potřebné nástroje a pronajal si malou místnost jako dílnu, zrodila se Stetson Hat Company. Už o rok později jeho klobouková společnost byla na dobré cestě stát se synonymem pro kvalitu, trvanlivost, inovaci a krásu.

I přesto, že jeho otce, taktéž kloboučníka, všichni považovali za líného a hamižného, mladému Johnovi se rodinnou pověst podařilo změnit a vybudovat tak jednu z nejznámějších amerických firem. Dnes Stetsonovy továrny sídlí v Garlandu v Texasu a klasický styl společně s prémiovou kvalitou jsou poznávacími znameními těchto skvělých klobouků i dnes. Stetson je neopominutelným standardem ve světě pokrývek hlavy. Ne nadarmo se říká "Stetson, it's not just a hat, it's the hat."