Nylonová klíčenka OrbitKey 2.0 - oranžová

2 ks

NYLO-2-TO

9348824000853

Nový produkt

799 Kč

799 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka OrbitKey
Materiál Nylon
Barva Oranžová
Kolekce Nylon

Více informací

Po první Orbitkey je zde nová generace těchto praktických a krásných klíčenek Orbitkey 2.0, která po úspěšné Kickstarterové kampani míří do obchodů. Orbitkey je pro všechny, kteří nejsou zvědaví na chrastící svazky klíčů, ale chtějí své klíče nosit pohodlně, elegantně a prakticky.

S touto klíčenkou vám nehrozí poškrabání elektroniky v kapse, vypadnutí klíče z peněženky nebo nepohodlí při nošení. Nová generace ale přichází s další škálou výhod! Je o 40 % tenčí, než původní klíčenka, takže v kapse nebo tašce vám teď zabere skutečně minimum místa, její povrch je teď hladší a příjemnější na dotek. Praktickým zlepšením je lepší kompatibilita s více druhy klíčů, a to díky ztenčení šroubu, na kterém tyto klíče "visí". Rozeberete klíčenku pohodlně pomocí slotu na minci, přičemž ten se tentokrát rozšířil, a tak mohou být k otevření použity i silnější mince.

Kovové části jsou vyrobeny z extrémně odolné nerezavějící oceli a v nylonové verzi jsme se dočkali nového stylového povrchu, který je příjemnější na dotek a obzvlášť vhodný pro sportovní aktivity. Ke své Orbitkey si teď můžete přikoupit rychlejší USB flashdisk 3.0, multifunkční otvírák, který v sobě má zabudovaných hned 6 nástrojů (plochý šroubovák, klíč na utahování matek, kapesní nožík a další).

Sedí na většinu typu běžných klíčů, které mají placatou hlavičku a jsou kratší než 6 cm (od dírky ke konci klíče). Sedí i na klíče s nepravidelnými tvary - podlouhlé, čtvercové, trojúhelníkové. Ostatní klíče - klíče od auta, čipy, elektronické klíče můžete připnout k přiloženému kroužku.

O značce OrbitKey

Značka OrbitKey je nutností pro každého vyznavače minimalismu. Kromě elegantního vzhledu totiž nabízí praktičnost a usnadnění Vašeho každodenního života. Tyto hodnoty vyznávají zakladatelé značky, Rex a Charles. Ti si dali za cíl vyřešit frustraci mnoha lidí z chrastících a neuspořádaných svazků klíčů a aby svůj nápad otestovali, představili ho na Kickstarteru, kde velmi rychle uspěli. Teď si můžete svůj OrbitKey pořídit i Vy a říci sbohem neuspořádaným klíčům!